Pomysły na kartki świąteczne diy

 

Od dobrych kilku tygodni krążył w sieci filmik z ciekawymi pomysłami na zrobienie kartek świątecznych. My również mieliśmy z tych pomysłów skorzystać i zrobić takie kartki na kiermasz świąteczny w przedszkolu, no ale choroba nas niestety pokonała. Nakupowałam przeróżnych taśm, papierów, cekinów, guzików (mimo że i tak pokaźny arsenał mam już w domu), a tu lipa…sił nie było, żeby to zrobić. Ale jak stwierdził mój Mąż :”na pewno się u Ciebie nie zmarnują i jeszcze zdążysz z tych ozdób zrobić coś fajnego”. No cóż…chłopak ma rację, bo przecież jeszcze pakowanie prezentów przede mną 🙂

A jeśli jeszcze nie widzieliście tego filmu, wrzucam go poniżej:

 

 

A tutaj drugi filmik, który również stanowi ciekawą inspirację.

 

Nawet jeśli już w tym roku nie zdążycie zrobić wspólnie kartek świątecznych, mam nadzieję, że może skorzystacie  z tego wpisu w przyszłym roku (będę go przypominać za rok). Pomysły te można też wykorzystać do ozdobienia prezentów. Wyobrażacie sobie radość dziecka jak zobaczyłoby takiego renifera – jak poniżej- na swoim prezencie?

My takie kartki robiliśmy w  zeszłym roku na kiermasz w przedszkolu i wyszły naprawdę ładne. Cieszyły się takim powodzeniem wśród kupujących, że wszystkie rozeszły się w minutę. Wrzucę Wam zdjęcia, a nóż któraś się Wam spodoba i zrobicie podobną. Nie wiem czy pamiętacie moje podpowiedzi z poprzednich wpisów, ale jakby co, podpowiem jeszcze raz… Jeśli boicie się, że nie umiecie narysować jakiegoś kształtu (na przykład renifera poniżej albo choinki), wystarczy, że przyłożycie papier śniadaniowy albo zwykłą kartkę z bloku rysunkowego do mojego zdjęcia do komputera i odrysujecie kształt.

 

 

 

 

A teraz każda z nich z bliska:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

84 − = 82